top of page

Parent teacher association

Pubblico·48 membri
Demian Rusakov
Demian Rusakov

Patch.ff Cod Waw ((FREE))\CoDWaW.exe\CoDWaWmp.exe\version.inf\Docs\Help\readme.htm\main\iw_26.iwd\main\iw_27.iwd\main\localized_german_iw06.iwd\zone\german\code_post_gfx_mp.ff\zone\german\localized_code_post_gfx_mp.ff\zone\german\localized_common_mp.ff\zone\german\localized_mp_bgate.ff\zone\german\localized_mp_drum.ff\zone\german\localized_mp_vodka.ff\zone\german\mp_bgate.ff\zone\german\mp_bgate_load.ff\zone\german\mp_drum.ff\zone\german\mp_drum_load.ff\zone\german\mp_vodka.ff\zone\german\mp_vodka_load.ff\zone\german\patch.ff\zone\german\patch_mp.ff*****
Patch.ff Cod WawCall of Duty 5 World at War hataları, sorunlar ve çözümlerini içeren yazımızda CoD5'te yaşanan genel sorunlar ile patch.ff, patch_mp.ff, iw_xx.iwd vb. dosya ve kurulum hataları ile çözümlerini bir arada ele alıp çözümlemeye çalıştık.


Merhabalar. Aranızda yeniyim, iyi ki de katılmışım çünkü şu ana kadar gördüğüm en güzel cod forumu. Call of Duty 5 World at War english patch.ff ve onu kopyalamıştım upload edilen bir sayfadan, logo.treyarch 1k couldn't loaded gibi hatalar verdi. Oyunu açıyorum siyah ekran geliyor, gidiyor açılır gibi oluyor tekrar siyah parlak bir ekranda consolede hatayı belirtiyor. Elimde 2 adet setup var birisi repatch, kullanmayı bilemedim dün gece indirmiştim. Yardımcı olabilecek birileri varsa çok iyi olur.


Forum hakkındaki düşünceleriniz için teşekkürler. Call of Duty 5 World at War'da aldığınız couldn't loaded, siyah ekran vb. hataların kurulumunu yaptığınız oyun setup dosyasının bozuk olmasından kaynaklandığını tahmin ediyorum. Ayrıca indirdiğiniz CoD5 english patch.ff dosyasında da bozukluk ya da sizdeki oyunun versiyonu ile farklılık olabilir.


Call of Duty 5 World at War patch.ff hatası sorununuzun çözümü için son official patch versiyonu (v.1.7) yüklü Call of Duty 5 oyununa ait patch.ff ve patch_mp.ff dosyalarını bağlantıdan indirebilirsiniz.


Oyunun ya da resmi yamalardaki kurulum hatalarından kaynaklanan CoD5 patch.ff ve benzeri .ff hatalarını almaya devam ederseniz oyunu yeni baştan kurup CoDPatch kategorisinde bulabileceğiniz Call of Duty 5 World at War official patch'lerini sırasıyla kurunuz. Yaptığınız işlemleri ve sonucunu bildirebilirseniz memnun oluruz, kolay gelsin. 350c69d7ab


https://soundcloud.com/tougremicve1985/autocad-2016-crack-download-and-install

https://soundcloud.com/mimenvforwa/download-free-winrar-64-bit-windows-10-repack

https://soundcloud.com/mangtusono1979/games-crack-download-new

Info

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Membri

  • Faeroon Faeroon
    Faeroon Faeroon
  • Dung Đỗ bưu hoàng
    Dung Đỗ bưu hoàng
  • William GoldSmith
    William GoldSmith
bottom of page